Приклади корпоративних сайтів, створених нами

Клініка пластичної хірургії
Корпоративний сайт. Надання послуг пластичної хірургії.

Створення корпоративного сайту: основні етапи

Перефразовуючи відомий вислів - офіс починається з ресепшн, це, в буквальному сенсі, його обличчя. Ну а уявлення про компанію в інтернеті починається з корпоративного веб сайту. Тут важлива кожна деталь, кожен елемент. Чим більш детальну інформацію знайде тут ваш потенційний клієнт, тим більше вірогідності, що він перейде в категорію діючих, а потім і постійних.

Створення корпоративного сайту передбачає роботу в кілька етапів, і наш досвід дозволяє досягти максимальної ефективності на кожному з них.

Починається все з аналізу бізнесу, для якого необхідне створення сайту компанії. Менеджер проводить бесіди з клієнтом, які допоможуть виявити основні завдання, що стоять перед проектом. На цьому етапі необхідно з'ясувати особливості бізнесу і ринку, в якому він працює. Важливо також зрозуміти, яка цільова аудиторія повинна бути залучена в процес. Все це допоможе в розробці сайту і зробить його продуктивним і якісним.

Аналіз

Наступним кроком буде опрацювання технічного завдання для створення корпоративного сайту. На цьому етапі перед клієнтом стоїть відповідальне завдання - сформулювати свої побажання таким чином, щоб були враховані всі нюанси. Це допоможе нашим фахівцям домогтися найкращих результатів при створенні сайту. Коли техзавдання буде затверджено і замовником і виконавцем, можна переходити до наступної фази.

Рішення

Безпосередня розробка корпоративних сайтів складається з декількох етапів, кожен з яких вимагає пильної уваги і концентрації на інтересах клієнта. Для початку розробляється архітектура кожної сторінки сайту відповідно до вимог юзабіліті. Далі наша команда продумує креативні елементи, які підкреслять індивідуальність компанії, її корпоративний дух і ключові особливості.

Створений таким чином дизайн-проект сайту надається клієнтові на затвердження. Коли буде досягнуто повне взаєморозуміння і замовник буде задоволений кожною деталлю, проект переходить в фазу верстки та програмування.

Впровадження

Наповнення сайту контентом і перевірка його якості є завершальним етапом перед розміщенням на домені клієнта і налаштуванням хостингу. Ми навчаємо замовника працювати з його новим ресурсом і запускаємо сайт. З цього моменту починається наступна фаза - просування в інтернеті.

Запуск

Основні етапи розробки сайту для компанії

знайомство

з Вашим бізнесом

аналіз ринку конкурентів

збір даних про корисні фішки

і можливості

формування завдань

для майбутнього сайту:

технічне завдання + мокап

створення дизайну-макета

для всіх необхідних версій сайту

розміщення сайту

на хостингу і прив'язка

до доменного імені

контроль якості продукту

тестування верстки, функціональних

можливостей, аналіз СЕО фахівцями

верстка

сторінок сайту

розробка функціоналу

описаного в технічному завданні

Технології, які ми використовуємо при створенні корпоративних сайтів

python
javascript
css
django
html

Складові успішного корпоративного сайту

Створити сайт, який відповідає всім необхідним вимогам - багаторівнева задача, яка вимагає грамотного підходу на кожному з етапів. Крім того, можна виділити кілька компонентів, без яких ефективність сайту може виявитися під питанням. Яка ж формула успіху?

Ефективний інтерфейсСайт повинен бути обличчям компанії в інтернеті. Саме тому дизайн корпоративних сайтів, створений справжніми професіоналами, є невід'ємною частиною веб-ресурсу. Мова тут йде не тільки про красиву картинку, яка передає корпоративний дух компанії. Тут важливо передбачити такий момент, як зручність для відвідувачів. Кожен, хто заходить на вашу сторінку, повинен максимально просто отримати найбільш повну інформацію в найкоротші терміни. Грамотний і продуманий інтерфейс на сайтах зробить ваш онлайн-майданчик дійсно ефективним та дозволить повною мірою реалізувати цілі вашого бізнесу у всесвітній павутині.

WEBSITE

Стабільна і надійна робота.Сайт компанії, який постійно видає помилку, очікувано не знайде популярності серед користувачів. Можливість отримати доступ до будь-яких даних в будь-який час - прерогатива роботи в мережі. Так що слід подбати про те, щоб ваш веб-ресурс міг надати таку можливість своїм відвідувачам. Це означає, що без якісного хостингу, надійного движка CMS і постійного кваліфікованого технічного обслуговування не обійтися. Ми надаємо нашим клієнтам повний пакет послуг не тільки зі створенню, але і з подальшої підтримки сайту.

Цільова аудиторія.Орієнтованість на клієнта сьогодні - запорука успіху вашого бізнесу. Відвідувачі будуть заходити на сайт вашої компанії з певною метою: знайти необхідну інформацію. І завдання веб-ресурсу дати відповідь на кожне поставлене питання. Чим повніші дані будуть доступні користувачеві, тим частіше він буде звертатися до вашго майданчика.

WEBSITE

Оновлення контенту. Сучасне життя визначається швидкістю. Технології розвиваються, матеріали удосконалюються, новини застарівають в лічені хвилини. Ось чому постійне наповнення вашого сайту свіжим і актуальним контентом має стати щоденним правилом. Тут можуть бути статті для блогу, поновлення каталогів, повідомлення про акції, які проводить ваша компанія, або новини тієї сфери, в якій працює ваш бізнес. Головне, щоб нова інформація з'являлася на вашому сайті регулярно.

Активність і просування.Ефективність сайту передбачає маркетингову роботу. Це допоможе привести вашу цільову аудиторію саме до вас. Існує безліч способів просування бізнесу в інтернеті: розсилки, контекстна реклама, просування в пошукових системах і соціальних мережах, управління репутацією в мережі. Для того, щоб все це працювало і приносило користь, необхідно скласти чіткий маркетинг-план, який буде втілюватися в життя крок за кроком, просуваючи вашу компанію до вершини онлайн-успіху.

WEBSITE